DRAKHUNDAR, ett par, porslin, Kina 1900-tal.

542885. DRAKHUNDAR, ett par, porslin, Kina 1900-tal.

Höjd 14 cm
Längd 19 cm.

En drakhund har ett nagg på svansen, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm
Längd 19 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 714