SKÅLAR, 7 delar, glas, Reffla, Arthur Percy, 1900-tal.

542823. SKÅLAR, 7 delar, glas, Reffla, Arthur Percy, 1900-tal.

Höjder mellan 6-15 cm.

Bruksslitage. Delar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 6-15 cm.

Bruksslitage. Delar med nagg.

Antal besök: 547