BIOUTERIER, 1900/2000-tal.

BIOUTERIER, 1900/2000-tal.
54261. BIOUTERIER, 1900/2000-tal.

Halsband, armband, örhängen samt broscher.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 886