BÖRGE MOGENSEN. Matsalsbord/konferensbord, "Öresund", 1900-talets andra hälft.

542579. BÖRGE MOGENSEN. Matsalsbord/konferensbord, "Öresund", 1900-talets andra hälft.

Massiv ek. Höjd 72, diameter 150, samt 2 skivor om 55 cm vardera. Total längd 260 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 017