KISTOR, 2 st, samt BORD med låda, 1800/1900-tal.

542504. KISTOR, 2 st, samt BORD med låda, 1800/1900-tal.

Kistor höjd 77, längd 52,5 bredd 41,5 respektive höjd 61,5 bredd 48, längd 50,5.
Bord med låda 42, bredd 35, längd 51 cm.

Kompletterade, skador, senare benställningar och insatser.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 412