FÅTÖLJER, ett par, Chesterfield, Skinn, 1970/80-tal.

542392. FÅTÖLJER, ett par, Chesterfield, Skinn, 1970/80-tal.

Bredd ca 106 cm, höjd ca 75 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 971