SKRIVBORDSUPPSATS, 2 delar, marmor och broms, empirestil, 1900-tal.

54234. SKRIVBORDSUPPSATS, 2 delar, marmor och broms, empirestil, 1900-tal.

Dekor av Sfinx.
Längd 48, bredd 32, höjd 20 cm.

Bläckställ saknar lock, glasinsatser med nagg, brevpress samt uppsats med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av Sfinx.

Antal besök: 1 139