DISTLER och BILLERBAHN två tågsatser i skala noll. Originalkartonger.

542336. DISTLER och BILLERBAHN två tågsatser i skala noll. Originalkartonger.

Skala 0. Urverk.

Slitage. Kartonger med skador. Båda loken går.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 0. Urverk.

Antal besök: 870