SKRIVBORD, med uppsats engelsk stil, 1900-tal.

542236. SKRIVBORD, med uppsats engelsk stil, 1900-tal.

Längd 137, bredd 77, höjd 97 cm.

Slitage, repor, märken, skador, fuktfläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 609