KOFFERT/VINSTÄLL, 1900-tal.

542172. KOFFERT/VINSTÄLL, 1900-tal.

Klädd i plåt och trä. Invändig förvaring för vinflaskor. Målad invändig. Gavlar med bärhandtag. Längd 76. Bredd 57. Höjd 42 cm.

Slitage. Repor och märken. Senare inredning och måleri.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 464