STEN AHLBERG. "Kosmisk pejling". Färglitografi, signerad, numrerad EA.

542032. STEN AHLBERG. "Kosmisk pejling". Färglitografi, signerad, numrerad EA.

Motivets mått 38 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sten Ahlberg (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 38 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sten Ahlberg (Född 1952)

Antal besök: 465