MATS ARONSSON. "Vitemölla". Färglitografi, signerad, daterad 98 och numrerad 239/250.

542006. MATS ARONSSON. "Vitemölla". Färglitografi, signerad, daterad 98 och numrerad 239/250.

Motivets mått 27,5 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mats Aronsson (Född 1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 27,5 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mats Aronsson (Född 1958)

Antal besök: 449