ZAMY STEYNOVITZ. Kompostion med figurer och fågel. Färglitografi, signerad och numrerad 206/275.

541983. ZAMY STEYNOVITZ. Kompostion med figurer och fågel. Färglitografi, signerad och numrerad 206/275.

Motivets mått 28 x 36,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Zamy Steynovitz (1951–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 28 x 36,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Zamy Steynovitz (1951–2000)

Antal besök: 609