J VEERMAN. Marint motiv, olja på duk, signerad.

54198. J VEERMAN. Marint motiv, olja på duk, signerad.

73 x 92 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 92 cm.

Antal besök: 5 358