BJÖRN GIDSTAM. "Tjärö". Färglitografi, signerad, daterad -91 och numrerad 118/250.

541927. BJÖRN GIDSTAM. "Tjärö". Färglitografi, signerad, daterad -91 och numrerad 118/250.

Motivets mått 53 x 69 cm.

Liten spricka i glas längs ned till höger. Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 53 x 69 cm.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 954