MATSALSMÖBEL, 8 delar, rokokostil, 1900-tal(golvur medföljer).

541790. MATSALSMÖBEL, 8 delar, rokokostil, 1900-tal(golvur medföljer).

Bord med 2 iläggskivor, diameter 105 cm + 2 x 40 cm, höjd 74 cm, 6 stolar, 1 karmstol.

Skador, slitage, färgbortfall, golvur med batteriverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 791