JULTOMTAR OCH GRANTILLBEHÖR. 1895 -1910-tal.

541583. JULTOMTAR OCH GRANTILLBEHÖR. 1895 -1910-tal.

tomtar och grantillbehör. 11 tomtar. ljusgris, i keramik, papier maché mm.

bruksspår, gröna tomten med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 894