ALFRED VICKERS. TILLSKRIVEN. England. 1800-talets första hälft. Bylandskap med å, tvätterskor och barn. Olja på duk. Osignerad.

54153. ALFRED VICKERS. TILLSKRIVEN. England. 1800-talets första hälft. Bylandskap med å, tvätterskor och barn. Olja på duk. Osignerad.

Etikett a tergo A.Vickers "Village P...."
46 x 61 cm.

Dukskada och tidigare duklagningar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 61 cm.

Antal besök: 1 315