KÖKSSOFFA.

KÖKSSOFFA.
541395. KÖKSSOFFA.

18/1900-tal. Vitmålad, tygklädd sits. 160 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
541395. KÖKSSOFFA.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 758