BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

541303. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 75, bredd 54,5 djup 34 cm.

Repor, toppskiva med fläck, fanerskada vid låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 525