TIPPCO AMBULANS, urverk, öppningsbara bakdörrar, förare, passagerare och bår med skadad. 1930-tal.

541286. TIPPCO AMBULANS, urverk, öppningsbara bakdörrar, förare, passagerare och bår med skadad. 1930-tal.

Längd 23 cm. WH-914.

Slitage. Urverk fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23 cm. WH-914.

Slitage. Urverk fungerar ej.

Antal besök: 1 181