Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KJELL FALK. Kustlandskap, olja på duk, signerad.
541284. KJELL FALK. Kustlandskap, olja på duk, signerad.
32 x 40 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 40 cm.
Smärre färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
607