BRUNO MATHSSON. Fåtöljer, ett par, "Eva", Karl Mathsson, Värnamo.

541273. BRUNO MATHSSON. Fåtöljer, ett par, "Eva", Karl Mathsson, Värnamo.

Brännstämplade.
Rygghöjd 83 cm.

Slitage, fläckar, främst på den ena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännstämplade.
Rygghöjd 83 cm.

Antal besök: 1 334