VINTRINSKÅP, Nesjestranda Møbelfabrik, Bruksbo, Norge, 1900-talets andra hälft.

54123. VINTRINSKÅP, Nesjestranda Møbelfabrik, Bruksbo, Norge, 1900-talets andra hälft.

Palisander. 4 dörrar varav 2 i glas med bakomliggande hyllinredning. Längd 100, bredd 44, höjd 185 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 365