FIGURIN, porslin, Gräfenthal, Tyskland.

541140. FIGURIN, porslin, Gräfenthal, Tyskland.

Pojke med ko, längd 20 cm, höjd 18 cm, stämplad undertill.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 334