HJALMAR TRAFVENFELT. Landskap, olja på duk, signerad.

540953. HJALMAR TRAFVENFELT. Landskap, olja på duk, signerad.

Bildyta 42 x 57 cm.

Bucklig duk, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 42 x 57 cm.

Bucklig duk, fläckar.

Antal besök: 363