ÖLGLAS samt TALLRIKAR, 23 delar, Göte Augustsson, Ruda Glasbruk, 1960-tal.

540878. ÖLGLAS samt TALLRIKAR, 23 delar, Göte Augustsson, Ruda Glasbruk, 1960-tal.

11 ölglas, höjd 14 cm.
12 tallrikar, diameter 18,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 ölglas, höjd 14 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 572