KONSTGLAS, 12 delar, Göte Augustsson, Ruda Glasbruk, 1960-tal.

540875. KONSTGLAS, 12 delar, Göte Augustsson, Ruda Glasbruk, 1960-tal.

Vaser, bordslampor, skålar. Högsta höjd 17,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 5 039