SIDEBOARD, George Henscher, England, 1900-tal.

540602. SIDEBOARD, George Henscher, England, 1900-tal.

Etikettmärkt, längd 106,5, djup 36,5, höjd 92,5 cm.

Slitage, repor smärre sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 747