SKÅL, porslin, samt VASER, 1 par, metall, orientaliska, 1900-tal.

54042. SKÅL, porslin, samt VASER, 1 par, metall, orientaliska, 1900-tal.

Skål, porslin, diameter 25, höjd 11,5 cm.
Vaser, 1 par, metall, höjd 18 cm.

Bruksslitage. Skål med tillverkningsdefekt på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 634