540351. LP-SKIVOR, 37 st, varav 14 Elvis Presley samt EP-SKIVOR, 6 st.
Lill-Babs, Gunnar Wiklund, Hootenanny Singers, ABBA, Lynn Anderson, Neil Sedaka, Paul anka, Tom Jones, The Ventures, The Spotnicks m fl.
De flesta skivorna i mycket bra skick, några fodral med slitage, skador.