WIWEN NILSSON. Brosch, elefant, sterlingsilver, Lund 1969.

540224. WIWEN NILSSON. Brosch, elefant, sterlingsilver, Lund 1969.

Stämplad Nr:1.
Längd 5,5 cm.

Smärre repor.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Nr:1.
Längd 5,5 cm.

Smärre repor.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 4 011