TAKLAMPA, "Kjolen", Carl Malmsten, tillverkare Vanja Sorbon Malmsten, 1900-tal.

540092. TAKLAMPA, "Kjolen", Carl Malmsten, tillverkare Vanja Sorbon Malmsten, 1900-tal.

Skärm i rispapper med inneslutna strån. Höjd utan kabel 30, diameter 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 723