MUGGAR, 4 st, Ulrica Hydman-Vallien, porslin, 1900-talets andra hälft.

540080. MUGGAR, 4 st, Ulrica Hydman-Vallien, porslin, 1900-talets andra hälft.

Dekor av blomster. Signerade i dekoren samt märkta undertill.
Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 051