MAT/KONFERENSBORD 2000-tal.

MAT/KONFERENSBORD 2000-tal.
54008. MAT/KONFERENSBORD 2000-tal.

EK,stålunderrede höjbart från 55 cm höjd. Längd 190, bredd 120 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 873