SERVERINGSVAGN, "Thea" Yngve Ekström, Källemo, 1900-talets mitt.

54004. SERVERINGSVAGN, "Thea" Yngve Ekström, Källemo, 1900-talets mitt.

Teak. Övre hyllplan med skjutbar skiva och fällbar klaff.
Längd 100, bredd 42, höjd 63 cm.

Brukslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, fläckar.

Antal besök: 9 157