BORD, "CARL LARSSON", TIDIGT 1900-tal.

540047. BORD, "CARL LARSSON", TIDIGT 1900-tal.

Höjd 65 cm Ø 78 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm Ø 78 cm.

Slitage och färgbortfall.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 914