VINTAGE, 10 delar, 1960-1980-tal.

539872. VINTAGE, 10 delar, 1960-1980-tal.

Klänningar, blusar, väska, skärp, skor med mera. Delvis sömmerskesydda. Blandade storlekar. ca. 36-42.

Slitage. Smärre fläckar/lösa trådar. Någon oanvänd med tag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 825