VINTAGE, 7 delar, 1960-1980-tal.

539870. VINTAGE, 7 delar, 1960-1980-tal.

Klänningar, blusar, väska, skärp. Delvis sömmerskesydda. Blandade storlekar, ca. 36-42.

Slitage. Smärre fläckar/lösa trådar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 408