ÖRHÄNGEN, ett par i 18K guldguld, med smaragder och diamanter 0,10 ct.

539847. ÖRHÄNGEN, ett par i 18K guldguld, med smaragder och diamanter 0,10 ct.

Örhängen i gulguld, stämplade 750 med 2 smaragder och 2 diamanter 0,10 ct, totalvikt 3,45 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 247