PLÅTSKÅP, industridesign.

539830. PLÅTSKÅP, industridesign.

12 stora fack.
Längd 75 cm, djup 40 cm, hög 190 cm.

Slitage samt lös underdelen.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 stora fack.

Slitage samt lös underdelen.

Antal besök: 849