VÄGGUR, Mahogny/ek faner, 1900-talets första hälft.

539812. VÄGGUR, Mahogny/ek faner, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 130 cm inklusive överdel.
Bredd ca 37 cm.

Lös list, sprickor och märken.
Ålder/bruksslitage.
Ej funktionsstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 37 cm.

Ålder/bruksslitage.
Ej funktionsstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 510