OLLE LINDGREN. 2 st, Strand med sjöfåglar. olja på duk, signerade.

53977. OLLE LINDGREN. 2 st, Strand med sjöfåglar. olja på duk, signerade.

26 x 25 resp. 40,5 x 37,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 25 resp. 40,5 x 37,5 cm.

Antal besök: 1 156