FONOGRAF, American graphophone company, New York, 1900-tal.

539721. FONOGRAF, American graphophone company, New York, 1900-tal.

10 st medföljande fonografrullar.

Slitage, ej komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej komplett.

Antal besök: 660