WILLIAM SWEETLOVE. "Cloned Penguin with pet bottle", skulptur i plast, signerad och numrerad, Sweetlove, 183/300.

539585. WILLIAM SWEETLOVE. "Cloned Penguin with pet bottle", skulptur i plast, signerad och numrerad, Sweetlove, 183/300.

Höjd 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Antal besök: 4 079