LUKTFLASKA, glas, rokokostil, 1800-tal.

53947. LUKTFLASKA, glas, rokokostil, 1800-tal.

Målad dekor, höjd ca 10 cm.

Lagning, samt propp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad dekor, höjd ca 10 cm.

Lagning, samt propp saknas.

Antal besök: 1 096