JOHAN VON HOLST. Kopia efter, Tax, olja på duk, signerad Kop. Jean L-m, 1947.

539461. JOHAN VON HOLST. Kopia efter, Tax, olja på duk, signerad Kop. Jean L-m, 1947.

Ca 38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38 x 46 cm.

Antal besök: 1 818