KARAFFINER, ett par, glas, 1900-tal.

53941. KARAFFINER, ett par, glas, 1900-tal.

Lockknopp i form av man, troligen Napoelon. Höjd ca 18 cm.

Skador, en lockknopp fastlimmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 643