STRIDSVAGN, Gama Tank, plåt, Western Germany, 1950-tal.

539401. STRIDSVAGN, Gama Tank, plåt, Western Germany, 1950-tal.

Stridsvagn i plåt med band i gummi.
Märkt GAMA TANK, DRGM Made in Western Germany.
Längd 19 cm.

Bruksskick. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 cm.

Antal besök: 3 259