AXEL ERDMANN. "Munkbron, snöslask". Olja på duk, signerad och daterad 1917.

539388. AXEL ERDMANN. "Munkbron, snöslask". Olja på duk, signerad och daterad 1917.

41 x 51 cm.

Färgbortfall.

Axel Erdmann (1873–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 51 cm.

Färgbortfall.

Axel Erdmann (1873–1954)

Antal besök: 1 849